Sezon 12

Sezon 12 (2016)


Bölüm Sayısı: 23

Oyuncular: Jensen Ackles , Jared Padalecki ,Bölüm Listesi

Bl.1 Keep Calm and Carry On (Sakin Ol ve Devam Et)

Yayın Tarihi: 2016-10-13

Dean, annesi Mary Winchester ile karşılaşınca sarsılmıştır. Bu sırada Sam, Harflerin Kadınları'ndan Toni tarafından vurulduktan sonra hayatı için mücadele vermektedir.

Bl.2 Tanrım!

Yayın Tarihi: 2016-10-20

Dean, Castiel ve Mary Sam'i kurtarmak için bir ipucu bulurlar ve onu kurtarmak için yola çıkarlar. Dean Mary'nin kendisini tehlikenin önüne atmasından rahatsızdır ama Mary tek başına gitmekte ısrarlıdır. Bu sırada Crowley, Lucifer'in bir rock yıldızı olan Vince Vincente'nin bedenini ele geçirdiği haberini verir.

Bl.3 Dökümhane

Yayın Tarihi: 2016-10-27

Terkedilmiş gizemli bir evde, ağlayan bir bebeğin ölümlere yol açtığını öğrenen Sam, Mary ve Dean bu olayı incelemeye karar verir. Bu sırada, Castiel Lucifer'in peşine düşmek için çok istemese de Crowley ile iş birliği içine girer.

Bl.4 Amerikan Kabusu

Yayın Tarihi: 2016-11-03

Sam ve Dean, kendinilerini her şeyden uzak tutan dinlerine bağlı bir ailenin olayını incelemeye karar verir. Kardeşler bu ailenin kendilerini mahvedeceklerini bildikleri bir sırrı sakladığını farkeder. Bu sırada Dean hala Mary'nin verdiği kararı kabullenmeye çalışır.

Bl.5 Beklenen

Yayın Tarihi: 2016-11-10

Herkes Hala Hitler'den Nefret Ediyor— Sam ve Dean Hitler'in ruhunun 1930'da sıkışıp kaldığını öğrendikten sonra, bir grup nazi büyücüsünü önlemek için hemen işe koyulurlar.

Bl.6 Asa Fox'u Kutlama

Yayın Tarihi: 2016-11-17

3 Winchester 1 Taneden İyidir— Avcılar aralarından birinin trajik ölümünü yad etmek ve yaşamı kutlamak için toplanırken, Sam Dean ve Mary bir şeytanın tek tek avcıları toplamasıyla ilgili harekete geçmelidir.

Bl.7 Rock Asla Ölmez

Yayın Tarihi: 2016-12-01

Lucifer, bir rock yıldızı olan Vince Vincente'nin bedenine girdiğini ve fanlarına canı ne isterse yaptırabileceğinin farkına varır. Bu gücü kullanmak içinse, hepsini öldürmek için gizli bir VIP konseri düzenlemeye karar verir. Sam, Dean ve Castiel onu durdurmak için konser alanına giderler.

Bl.8 Amerika'nın Lucifer'i

Yayın Tarihi: 2016-12-08

Lucifer’ın güçlü ve etkili bir beden arayışı onu Beyaz Saray’a getirir. Amerika Birleşik Devletleri Başkanı kazara Lucifer ile anlaşma yapmış duruma düşer. Sam, Dean, Castiel, Crowley ve Rowena Karanlık Lord ile savaşmak için grubu yeniden toplarlar.

Bl.9 İlk Kan

Yayın Tarihi: 2017-01-26

POTUS'a suikast girişiminde bulunduğu için tutuklandıktan sonra, Sam ve Dean bir hükümet gözaltı merkezinde bir çıkış yolu bulmalılar. Oğullarını bulmaya kararlı olan Mary ve Castiel bir kaynaktan yardım isterler.

Bl.10 Lily Sunder'ın Pişmanlıkları

Yayın Tarihi: 2017-02-02

Lily Sunder (Alicia Witt) Ailesini öldüren melek grubundan intikam almak için kendini kara büyüye adar ve yüzyıldan fazla bir sürede güçlenir. Sam ve Dean, Castiel'in sıradaki kurban olmaması için hızlı çalışmalıdır.

Bl.11 Dean Hakkında

Yayın Tarihi: 2017-02-09

Dean hafızasını kaybediyor—Dean hafızasını hızlı bir şekilde silen bir büyüyle vurulduktan sonra Sam, güçlü bir cadı ailesinin izini sürmek üzere Rowena'nın yardımına başvurur.

Bl.12 Sıkışmış

Yayın Tarihi: 2017-02-16

Mary üstünde çalıştığı bir olay için Sam, Dean ve Castiel'den yardım ister ancak İngiliz Harflerin Adamlarının da olaya dahil olduğu detayını söylemeyi atlar fakat sonradan Mary'e oynanan oyun ortaya çıkar.

Bl.13 İade

Yayın Tarihi: 2017-02-23

Sam ve Dean Rowena'ya Danışır- Sam ve Dean bir müzede katili ararken, 1723'te batan bir ticaret gemisinden bir hayaletin gizemin merkezinde olabileceğini öğrenirler. Sonra "The Star" adlı geminin, Crowley'in oğlu Gavin'in içinde olabileceği gemi olduğunu fark ederler ve Gavin'i takip etmek için Rowena'ya başvururlar. Lucifer'in çocuğuna hamile olan Kelly Kline, bir melek onu öldürmeye kalkıştıktan sonra şeytana sığınır.

Bl.14 Baskın

Yayın Tarihi: 2017-03-02

Bir vampir yuvasını temizleme işi Alfa Vampirin ortaya çıkması ile ters teper, Sam ve Dean'i aralarına alma konusunda Mary ve Britanyalı Harflerin Adamları da bu durumu bir avantaja dönüştürmeye çalışırlar.

Bl.15 Cennet İle Cehennem Arasında Bir Yer

Yayın Tarihi: 2017-03-09

Bir kamp alanındaki cehennem köpeği saldırıları Sam ve Dean'i bu durumu araştırmaya iter. Bu esnada kendisi için çalışan 2 şeytan Crowley'in sakladığı bir şeyi ortaya çıkarır. Castiel de Kelly Kline hakkında bir ipucu bulur.

Bl.16 Bayanlara İçki Ücretsiz

Yayın Tarihi: 2017-03-30

Sam ve Dean bir kurt adam avında Mick'in de onlara katılmasına izin verirler. 3 adam aynı av üzerinde çalışan Claire Novak ile karşılaşırlar. Claire ısırılır, Sam ve Dean o dönüşmeden önce bir çözüm aramaya çalışır.

Bl.17 İngiliz İstilası

Yayın Tarihi: 2017-04-06

Sam ve Dean Kelly Kline'ın yeri hakkında bir iz bulur. Mick Davies aniden sığınağa uğrar ve ava katılmaya karar verir.

Bl.18 Akılda Kalanlar

Yayın Tarihi: 2017-04-13

Sam ve Dean küçük bir kasabadaki kayıp insan davasını araştırır. Tanıklardan birisi Winchester'lara saldırganın "Keçi Başlı" bir adam olduğunu söyler. Sam ve Dean neye inanacaklarından emin olamazlar ama tanık ortadan kaybolduğunda kasabanın karanlık bir sırrı olduğunu anlarlar.

Bl.19 Gelecek

Yayın Tarihi: 2017-04-27

Sam Lucifer'ın bebeğini durdurmak için bir fikir ortaya atat fakat Castiel'in aklında Kelly için farklı şeyler vardır. Dean birisinin Colt'u çaldığını anlayınca çok sinirlenir. Kelly bebeğin geleceği hakkında zor bir tercih yapar.

Bl.20 Twigs & Twine & Tasha Banes

Yayın Tarihi: 2017-05-04

Alicia Banes Annesi Tasha'nın ortadan kaybolması üzerine yardım içim Mary'i arar. Mary'nin telefonuna yanıt veren Sam, Dean ile birlikte Alicia ve ikiz kardeşi Max'e güçlü bir cadıyı avlayan annelerini bulmak için yardıma giderler. Bu arada Mary'nin Britanyalı Haflerin Adamları hakkında şüpheleri oluşmaya başlar.

Bl.21 Mary Hakkında Bir Şey Var

Yayın Tarihi: 2017-05-11

Sam ve Dean ülkedeki avcıların şüpheli "kazalar" ile ölmesi üzerine harekete geçerler. Mary'i bulup güvende olmasına karar verirler. Bu esnada Toni ABD'ye döner ve Mary ile yüzleşir.

Bl.22 Biz Kimiz

Yayın Tarihi: 2017-05-18

Tehlikeli bir duruma yakalanan Sam ve Dean'in güvenecek sadece kendileri vardır. Bu esnada Amerikan Avcılar ve Britanyalı Avcılar arasındaki mücadele iyice tutuşur.

Bl.23 Tüm Gözetleme Kulesi Boyunca

Yayın Tarihi: 2017-05-18

Lucifer Sam, Dean ve Castiel ile doğmamış çocuğuna hakim olmak için çatışır.