Sezon 7

Sezon 7 (2011)


Bölüm Sayısı: 23

Oyuncular: Jensen Ackles , Jared Padalecki ,Bölüm Listesi

Bl.1 Yeni Patronla Tanışma

Yayın Tarihi: 2011-09-23

Castiel Sam, Dean ve Bobby'i öldürmez ama onları kendisinin işlerine karışmaması için uyarır. Kendini yeni Tanrı olarak gören Castiel dünyadaki bazı yanlışları düzeltmeye koyulur. Dean Ölüm'ü bağlamaları gerektiğine karar verir ve ona Castiel'i durdurmasını emrederler. Ama eski melek onlardan bir adım ötededir ve Dean'i öfkeli Ölüm ile yalnız bırakır. Bu sırada Sam kafasındaki kırık duvarla baş etmeye çalışmaktadır.

Bl.2 Merhaba Acımasız Dünya

Yayın Tarihi: 2011-09-30

Castiel yeni gücüyle birlikte gelen yükler ile savaşmaktadır. Sam'in kafasındaki kırılmış duvar onun halüsinasyonlar görmesine neden olmaktadır ve Sam artık neyin gerçek neyin olmadığını ayırmakta güçlük çekmektedir. Bobby, Dean'in Castiel'e karşı savaşmak ve kardeşine göz kulak olmakta bocalamaya başlamasından endişelenmektedir.

Bl.3 Komşu Kızı

Yayın Tarihi: 2011-10-07

Dean, Sam'in çocukken çözdüğü benzer bir olaydaki izi takip etmesi üzerine ortadan kaybolmasına kızgındır. Yaratığın, suçluları öldürüp beyinlerini yiyerek beslenen ve Sam'in küçükken bulduğu aynı yaratık olan Amy olduğu ortaya çıkar.

Bl.4 Hayatını Savunmak

Yayın Tarihi: 2011-10-14

Sam ve Dean bir dizi ürkütücü cinayetleri araştırırken, bu ölümlerin arkasında Mısır tanrısı Osiris'in olduğunu keşfederler. Kindar tanrı, insanları geçmişlerinde yaptıkları suçlardan dolayı yargılıyordur ve suçlu bulursa öldürüyordur. Dean'in suçunu bulur ve onu yargılar. Sam kardeşini savunuyordur ama Osiris tanık olarak Jo'yu çağırdığında kardeşler buna hazırlıksız yakalanırlar.

Bl.5 Kapa Çeneni Dr. Phil

Yayın Tarihi: 2011-10-21

Sam ve Dean, güçlerini küçük bir kasabaya terör estirmekte kullanan bir cadı olan Maggie Stark ile karşılaşırlar. Kardeşler, yardım alabilmek için kadının kocası Donald'ın izini sürerler, adamın karısını aldattığını ve bu yüzden de kasaba sakinlerinden intikam aldığını öğrenirler.

Bl.6 Slash Fiction

Yayın Tarihi: 2011-10-28

Kardeşlerin Leviathan kopyaları insanları çılgınca öldürmeye başlayınca, Dean ve Sam bir kez daha FBI'ın ''En çok arananlar'' listesine girerler. Mutantlar ülke çapında insan avına başlayınca kardeşler sistemi devre dışı bırakmaya ihtiyaç duyarlar bu yüzden Bobby onları yardım için Frank Devereaux'e -tuhaf bir gözetleme uzmanı- gönderir. Bu arada Bobby Leviathanlar'ı öldürmenin ya da yavaşlatmanın yolunu aramaya devam eder. Böylece gerçek Winchesterlar kötü ikizlerini durdurabilecektir.

Bl.7 Zihin Okuyucu

Yayın Tarihi: 2011-11-04

Sam ve Dean, Lily Dale, Amerika'nın en "psişik" kasabasında ikamet eden medyumların korkunç bir şekilde katledilmesini araştırır. Kızgın bir ruh tarafından medyumlar bir bir öldürülmektedir. Ama kasabadaki herkes bu ruhun çağrılarak geldiğini iddia eder. Bunun üzerine araştırmaya geçen Winchester kardeşler medyumun kim olduğunu tanımlamakta zorlanır.

Bl.8 Sezon 7, Düğün Zamanı

Yayın Tarihi: 2011-11-11

Bir av sırasında, Sam geçmişinden birine denk gelir ve bu bir yüzleşmeye sebep olur. Bu arada, Dean kendini açıklayamayacağı bir durumda bulduğunda, tasasız ve rahat avcı Garth ile isteksizce bir ekip kurar.

Bl.9 Nasıl Arkadaş Edinilir ve Canavarlara Etkileri

Yayın Tarihi: 2011-11-18

Sam, Dean ve Bobby ormanda insanlara saldıran bir yaratığı takip etmek için New Jersey eyalet parkında kamp kurduklarında kelimenin tam anlamıyla gerçek birer avcı olmuşlardır. Kasaba ahalisi o yaratığın gerçek ''Jersey Şeytanı'' olduğunu iddia etmektedir. Bu arada, Dean şehirde Biggerson's restaurantını bulduğunda çok heyecanlanır fakat restaurantın özel sandviçlerinin insanları deli gibi gösterdiğini keşfettikten sonra büyük bir yıkıma uğrar.

Bl.10 Ölümün Kapısı

Yayın Tarihi: 2011-12-02

Sam ve Dean başardıkları taktirde kendileri için önemli olan bir görevde bulunmaktadırlar. Bobby zamanda geri dönüp hayatının ''en kişisel'' olayı için başarılı olması beklenilmeyen eski bir arkadaşından yardım ister.

Bl.11 Bebek Bakıcılığı Serüvenleri

Yayın Tarihi: 2012-01-06

Bobby'nin başına gelenlerden sonra Dick Roman'ı alt etmenin yolunu bulma konusu Dean'de tehlikeli bir şekilde saplantı haline gelir. Bu arada Sam, kaybolan avcı babasını bulmaya çalışan genç bir kıza yardım etmeye karar verir. Adamın son uğradı mekanın, yardımların pekte arkadaşça sonuçlar doğurmadığı bir kamyon durağı olduğunu keşfeder.

Bl.12 Sık Sık

Yayın Tarihi: 2012-01-13

Sam ve Dean, Zaman tanrısı ile birbirlerine girerler ve Zaman Tanrısı Dean'i 1944'te Eliot Ness dışında kimseye şıp diye yakalanmadığı bir yere yollar. Kardeşine nasıl kavuşacağını anlamaya çalışırken, Sam yeniden ortaya çıkan eski bir arkadaşa çok şaşırır.

Bl.13 Dilim Kızlar

Yayın Tarihi: 2012-02-03

Sam ve Dean, elleri ve ayakları koparılmış, üzerilerine de garip bir sembol çizilmiş kurbanları araştırır. Sam üniversiteye araştırma yapmaya giderken Dean ise araştırma yapmak için sevdiği bir bara gider. Barda Lydia adında bir kadınla tanışır ve onun evine giderler. Sam o sembolün Amazon savaşçılarının işareti olduğunu öğrenir.

Bl.14 Plucky Pennywhistle'ın Büyülü Menajeri

Yayın Tarihi: 2012-02-10

Dean, Kansas'ta çocukların doğum günü partilerine ev sahipliği yapan yerel pizza zinciri olan ''Gözüpek Kavalın Sihirli Hayvanat Bahçesinde'' araştırma yaparken Sam, çocukluk korkularıyla zorla karşı karşıya gelir. Sam ve Dean kurbanların çocuklarının son zamanlarda restaurantta en kötü korkularını çizmeye başladıklarını ve çizdikleri bu resimlerin ailelerini öldürecek olan olaylarla aynı olduğunu keşfeder. Ve Dean sihri yapan adam ile uğraşırken, Sam kızgın palyaçolar ile baş başa kalır.

Bl.15 Repo Adam

Yayın Tarihi: 2012-02-17

4 yıl önce Sam ve Dean Nora ( Nicole Oliver) isimli bir kadına küçük bir kasabadaki kadınları öldüren bir iblise şeytan çıkarma uygulayarak yardım etmişti. İblisi yok ederken bir posta görevlisini kurtarmayı başarmışlardı ama şimdi görünen o ki; siyah gözlü canavar çirkin kafasını tekrar kaldırmış ve ikinci raunt için geri dönmüş. Kardeşler, etki altında olduğu süre içinde iblisin planlarından herhangi birini hatırlayıp hatırlayamadığını görmek için, olaydan beri bir psikopat koğuşuna kilitlenmiş Jeffrey’i ziyaret ediyorlar.

Bl.16 Eski Dışarı

Yayın Tarihi: 2012-03-16

Bir balerinin ölene kadar dans etmesini araştıran Sam ve Dean, bale ayakkabısının lanetli olduğunu düşünürler. Dean kazayla ayakkabıya dokunduğunda, ayakkabıdaki güç Dean'i de etkilemeye başlamıştır.

Bl.17 Yeniden Doğan Kimliği

Yayın Tarihi: 2012-03-23

Lucifer Sam'i kırılma noktasına getirir ve Sam akıl hastanesine gider. Dean, kardeşini kurtarmak için, çaresizce tanıdığı her avcıyı arar. Avcılardan biri Dean'e çok tanıdık biri çıkacak olan şifacının adını verir.

Bl.18 Parti Zamanı Garth

Yayın Tarihi: 2012-03-30

Dean, Garth onu arayıp bir davada kardeşlerin ona yardım etmesini isteyince şaşırıyor. Sam ve Dean Shojo adlı Japon bir yaratıkla uğraştıklarını anlıyorlar. Shojo ile uğraşmanın en kötü yanı ne mi? Onu sadece sarhoşken görebilirsiniz.

Bl.19 Mezarın Önemi

Yayın Tarihi: 2012-04-20

Sam ve Dean eski bir avcı dost olan Annie Hawkins'ten bir dava için yardım çağrısı alırlar. Kasabaya ulaştıklarında, Annie kaybolmuştur. Annie'nin izini son gittiği yer olan, güçlü bir hayaletin dadandığı eski ve terk edilmiş bir eve kadar sürerler.

Bl.20 Zindanlar ve Ejderhalar Dövmeli Kız

Yayın Tarihi: 2012-04-27

Dick Roman, içinde Winchesterlar hakkında önemli bilgiler olan sabit diski ele geçirir ve Charlie adında bir hacker'a şifresini kırması için 48 saat verir yoksa kovulacaktır. Sam ve Dean diskin Dick'in elinde olduğunu anlar ve Charlie'ye şifreyi kırmadan önce yetişmeye çalışırlar. O sırada Bobby kardeşlere yardım etmeye çalışır ve Bobby'nin Dick'i öldürmeye yönelik öfkesi çoğalmaya başlar.

Bl.21 Okuma Esastır

Yayın Tarihi: 2012-05-04

Meg, Dean ve Sam'i arar ve onlara Castiel'in uyandığını ve konuşmaya başladığını söyler. Bu sırada Kevin adlı bir genç şimşek tarafından çarpılmıştır ve isteksiz bir elçiye dönüşür. Sam ve Dean, Kevin'ın Leviathan'ları yenmek için gerekli olan şey olduğunu düşünür ama Kevin'ı kendi amaçları için isteyen iki baş melek ile de savaşmak zorundadırlar.

Bl.22 Kan Dökülecek

Yayın Tarihi: 2012-05-11

Dick Roman'ı ve Leviathanları alt etmek için, Sam ve Dean'in 3 temel maddenin yerini bulması gerekmektedir. Castiel bir tanesini bulmalarına yardımcı olur fakat son kalanlar için Winchesterlar'ın en büyük iki düşmanıyla yüz yüze gelmesi gerekmektedir. -Alfa ve Crowley- Bunlar yaşanırken Bobby, sonu çok tehlikeli bitebilecek yeni hayalet numaralarını dener.

Bl.23 En Güçlü Olanın Hayatta Kalması

Yayın Tarihi: 2012-05-18

Dick planının son kısmındadır ve Winchesterlar onu yenmek için, Castiel, Bobby, Meg ve elçi Kevin ile birlik oluşturmak zorundadırlar. Gel gelelim Dick karşılaştıkları en akıllı düşmandır. Bu yüzden de bu savaş, kimin üstünlüğü elinde bulundurduğunu gösteren bir akıl oyununa dönüşür.