Sezon 8

Sezon 8 (2012)


Bölüm Sayısı: 23

Oyuncular: Jensen Ackles , Jared Padalecki ,Bölüm Listesi

Bl.1 Kevin Hakkında Konuşmalıyız

Yayın Tarihi: 2012-10-03

Dean Purgatory'den kurtulmuştur fakat yalnız değildir. Doğruca Sam'in yanına gider fakat buluşmaları pek umduğu gibi olmamıştır. Sam kardeşine kavuşmak için her şeyi bırakmıştır ancak hayattan kopmanın, tekrardan dönmekten daha kolay olabileceğini hayal edememiştir. Dean ve Sam Crowley'in sıkı gözetiminden kaçan Kevin'ı aramaya koyulurlar. Fakat Kevin Sam ve Dean'e Crowley'in ne istediğini söyleyince dananın kuyruğu kopar.

Bl.2 Ne Var, Kaplan Anneciğim?

Yayın Tarihi: 2012-10-10

Kevin, annesini gözetmeleri için Sam ve Dean ile konuşur. Vardıklarında Crowley'in Kevin'ın annesini iblislerle kuşattığını görürler ve onu kurtarıp, tableti bulmak için yaptıkları yolculukta yanlarına alırlar. Ancak, Bayan Tran, Crowley ile boy ölçüşmeye kalkınca fark ederler ki Kevin onlara annesinin inatçı bir kadın olduğunu söylediğinde dalga geçmiyordur.

Bl.3 Gönül Yarası

Yayın Tarihi: 2012-10-17

Sam ve Dean, aynı donörden organ alan kurbanların enteresan olan bir dizi cinayetini araştırır. Katil yakalanır fakat kardeşler katili bulduklarında, katilin mırıldandığı eski dua her şeyi daha da karmakarışık hale getirir.

Bl.4 Sormak

Yayın Tarihi: 2012-10-24

Sam ve Dean, bir üniversite kasabasındaki ilginç bir ölümü araştırır. Şüpheliye yaklaşmışlardır ama bir dairede 2 ölü ve içinde rahatsız edici video görüntüleri olan bir dizüstü bilgisayar bulurlar. Video Brian, Mike ve Kate'in bir sıradışı hayvan saldırısı duymalarıyla başlar. Sam ve Dean ise bu videonun bilinmeyen katılımcıları olurlar.

Bl.5 Kan Kardeşi

Yayın Tarihi: 2012-10-31

Benny'nin bazı vampirler tarafından vahşice dövülmesinden sonra, Benny Dean'i yardım için arar. Dean aniden bavulunu hazırlamaya başlar ve kafası karışmış olan Sam'e ''kişisel bir gün'' yaşayacağını söyler. Benny, kendisini vampir yapanın peşinden gittiğini Dean'e itiraf eder ve Purgatory'de Dean'e ve Cass'e birçok kez yardım ettiğinden dolayı, Dean, Benny'e yardım teklifinde bulunur. Bu sırada, Sam, Amelia ile geçmişte bıraktığı hayatını iyice düşünmeye başlar.

Bl.6 Güney Konforu

Yayın Tarihi: 2012-11-07

Sam ve Dean bir cinayet araştırmasında Garth’ın çoktan olaya hakim olduğunu görürler. Dean, Garth’ın Bobby’nin sorumluluklarını kendi üstüne aldığını öğrenince pek mutlu olmaz fakat Garth’a göre Sam ve Dean bir yıldır kayıptır ve bu işleri birilerinin halletmesi gerekmektedir. Beraberce ölümlerin sebebinin ’’İntikamcı Hayalet’’ olduğunu keşfederler ve öldürmesine başlangıç olan şeyi ararlar.

Bl.7 Kevin'ın Küçük Bir Dilimi

Yayın Tarihi: 2012-11-14

Sam ve Dean, Castiel birden ortaya çıkıp onlara Purgatory’den kaçtığını söylediğinde hayrete düşerler. Bu sırada Bayan Tran ve Kevin, Crowley’e karşı kullanmak için şeytan bombası hazırlamaya çalışıyorlardır.

Bl.8 Kahraman Hunter

Yayın Tarihi: 2012-11-28

Castiel, Sam ve Dean'e aynı onlar gibi bir avcı olmak istediğni söyler. Sam ve Dean bu fikri beğenmeseler de, Cass'in bulduğu, kalbi göğsünden fırlamış adamın araştırmasını yapmakta hemfikir olurlar. Çocuklar fark ederler ki, bu küçük kasabada bir çok cinayet olmuş ve bunların çoğu çizgi filmlerde olan ölümlere benzemektedir.

Bl.9 Vatandaş Fang

Yayın Tarihi: 2012-12-05

Sam, Benny'nin yaşadığı yerdeki ölümlerin artmasından sonra Martin'e, Benny'den gözünü ayırmamasını ister. Tabii bu durumdan Dean pek memnun kalmaz. Daha sonra Martin, Winchesterlar'ın bir vampirle tim kurduklarını keşfeder fakat Martin bundan pek etkilenmez.

Bl.10 Yırtık ve Yıpranmış

Yayın Tarihi: 2013-01-16

Naomi Castiel'e, Crowley'in bir meleği tutsak ettiğini ve Castiel'in Crowley'in sırlarını öğrenmeden onu kurtarmasını ister. Castiel yardım için Dean ile görüşür. Bu sırada Sam, Amelia ile görüşür ve Amelia ona bir teklifte bulunur; ya onunla kalacaktır ya da onu bir daha asla göremeyecektir.

Bl.11 LARP ve Gerçek Kız

Yayın Tarihi: 2013-01-23

Sam ve Dean Moondoor adlı oyunu oynayan iki LARPcı'nın (Rol Yapılan bir Hayran etkinliği) gizemli ölümünün incelemesini yapar. Kardeşler Moondoor'un Kraliçesinin Charlie'den başkası olmadığını heyecanlı bir şekilde keşfederler. Üçlü, insanlara zarar vermeyi adet edinenin bir peri olduğunu ve onu durmanın tek yolunun perinin akıl hocasını bulmaktan geçtiğini öğrenirler.

Bl.12 Zaman Geçtikçe

Yayın Tarihi: 2013-01-30

Sam ve Dean, oğlu John Winchester'ın nerede olduğunu öğrenmek isteyen Henry Winchester'ı kendi otel odalarında görünce çok büyük bir şaşkınlık geçirirler. Henry, Abaddon adındaki şeytanı durdurmak için zaman yolculuğu yapmıştır ve yardım için John'u aramaktadır. Kardeşler, Henry sayesinde kendi babaları ve Winchesterlar'ın kan bağı hakkında daha fazla şey öğreneceklerdir.

Bl.13 Herkes Hitler'den Nefret Eder

Yayın Tarihi: 2013-02-06

Sam ve Dean, kendi kendiliğinden yanan Rabbi Bass'ın cinayetini inceler. Dava, Rabbi'nin Nazi ruh çağırıcılarını araştırdığı öğrenilince daha da karmaşık hale gelir. Sam ve Dean, Rabbi'nin torunu olan Aaron'a ait olan Golem tarafından saldırıya uğrarlar. Golem'i yok etmenin anahtarı Golem'in içinde bulunmaktadır fakat Aaron onu nasıl kontrol edeceğini bilememektedir. Ve bu durum herkesi gerçekten tehlikeye sokar.

Bl.14 Deneme ve Hata

Yayın Tarihi: 2013-02-13

Kevin tableti çözer ve Cehennemin kapısını nasıl kapatacağını öğrenir. Kevin tabletin söylediğine göre kapıyı kapatacak kişinin, tanrının hazırladığı 3 sınavdan geçmiş olması gerekmektedir. Ve bu sınavlardan biri de, bir cehennem köpeği öldürmektir. Sam ve Dean kimin kapıyı kapatacağı hakkında tartışmaya tutuşurlar.

Bl.15 İnsan'ın Faydalı En İyi Arkadaşı

Yayın Tarihi: 2013-02-20

James adlı polis memuru, Sam ve Dean ile bir davada çalışınca bir büyücüye dönüşür. Ve masum insanların rüyasında öldürürülmesinden rahatsız olur. Bununla birlikte cinayetler gerçekten gerçekleşirken, Sam ve Dean, James'in tanıdığından yardım için bir telefon alırlar. Fakat kardeşler bir cadıyı kurtarmak istediklerinden emin değillerdir.

Bl.16 Titanları Hatırla

Yayın Tarihi: 2013-02-27

Sam ve Dean, ölüp, günde bir kere kendisini dirilten, hafızasını kaybetmiş adamın muhtemel zombi davasını incelerken adeta afallarlar. Adam, tanrıça Artemis'e saldırdıktan sonra Sam ve Dean o adamın zombi olmadığını onun yerine tanrı Prometheus olduğunu fark ederler.

Bl.17 Hoşçakal Yabancı

Yayın Tarihi: 2013-03-20

Castiel, Sam ve Dean'e gider ve Crowley'in bir kasabayı iblislerle doldurduğunu söyler. Şeytanlar içinde önemli bir materyal bulunan Lucifer'ın gizli mahzeni arıyorlardır, ancak Castiel bu konuda Dean ve Sam'e yalan söyler. Üçlü, bir şeytanı sorgulayıp ondan Crowley'in bu mahzenin tam yerini bildiği için Meg'i işkence ile sorguya çektiğini öğrenirler. Sam ve Meg Crowley'i uzak tutmak için kapışırken, Castiel ve Dean mahzenin yerini aramaya koyulurlar.

Bl.18 Freaks and Geeks

Yayın Tarihi: 2013-03-27

Sam ve Dean bir vampir olayını araştırırlarken olaya Krissy Chambers'ın da karıştığını öğrenince şaşırırlar. Krissy'i bulduklarında, Krissy'nin babasının ölmüş olduğunu ve yetim çocuklara nasıl avlanılacağını öğreten Victor adından bir adam tarafından eğitim gördüğünü öğrenirler. Victor ailelerinin ölümüne sebep olan vampirlerin yerini bulmada çocuklara yardımcı olur. Çocuklarda bu sayede ailelerinin intikamını alacaklardır. Victor gençlere avcı yaşamı kadar aile yaşamı hakkında da metotlar verir ve bu Sam'de bir merak uyandırır.

Bl.19 Taksi Sürücüsü

Yayın Tarihi: 2013-04-03

Sam ve Dean Kevin'ın kafasında Crowley'in sesini duyduğunu öğrenir. Kevin'ın haberlerini aldıktan sonra kardeşler, Ajay adında bir azraille takım oluşturup tabletin ikinci sınavı için hazırlanırlar. Bu sırada Naomi Dean'e bir ziyaret yapar ve bundan sonra Dean Benny'i bulup Benny'den büyük bir iyilik ister.

Bl.20 Pac-Man Ateşi

Yayın Tarihi: 2013-04-24

Sam'in 2. testten sonraki fiziksel rahatsızlıklarından endişe duyan Dean, Sam iyileşene kadar avlanmamasını sağlar. Bu sırada Charlie'nin başı yine derde girdiğinden, Dean Charlie'ye nasıl avcı olacağını anlatmaya karar verir. Çocuklar majestelerini görmekten mutlu olsalar da, Charlie'nin bir şey sakladığından şüphelenirler. Sakladığı şey: Öldürebileceğidir.

Bl.21 Büyük Kaçışçı

Yayın Tarihi: 2013-05-01

Kevin'dan gelen üzücü video mesajından sonra, Dean ve Sam üçüncü testi çözmek için işe koyulurlar. Kardeşler, Kevin'ın araştırmasındaki boşlukları doldurabilecek gizemli bir keşişi bulmak için onları Colorado'daki bir gazinoya yönlendirecek bir şey keşfederler. Bu sırada, Crowley art arda galibiyetler almaktadır. Castiel ise Naomi ve diğer meleklerin onu yakalamasından kaçmaya çalışmaktadır.

Bl.22 Klip Gösterisi

Yayın Tarihi: 2013-05-08

Sam ve Dean, Castiel ile tekrar birleşir. Harflerin Adamlarının dosyalarını karıştırırken, 3.sınavın anahtarı olabilecek bir filmi keşfederler. Metatron evde Cass'in problemlerine kafa yormaya gönüllü olur. Bu sırada Crowley, Sam ve Dean'in geçmişini eşeler.

Bl.23 Kurban

Yayın Tarihi: 2013-05-15

Crowley'in Dean ve Sam olarak yaptığı tüm şeyleri geri alınca, Sam ve Dean kendini köşeye sıkışmış halde bulurlar. Ama Kevin'ın yardımıyla Winchester kardeşler şeytan krala karşı son bir oyun oynarlar. Metatron, Castiel'e Naomi ve cennet bürokrasisi ile boy ölçüşmek için bir plan önerir.